tamam
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. 86-769-85339899 betty@howemold.com

şirket Profili

Teklif Alın
Ana sayfa -

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı,Diğer

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Howe Kalıp;

 • No. Çalışanları

  60~80

 • Yıllık satış

  3,000,000-5,000,000

 • Yıl kurulan

  2011

 • İhracat p.c

  80% - 90%

 • Müşterimiz

  Electrolux, BMW, Audi, Honda, Hella, Bosch

 • Bizim rüyamız

  Dünyaya ürün sunun, dünyaya kalıp oluşturun

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-769-85339899

Giriş

Presentation_Howe Precision Mould Co. Ltd.pdf

Projeleriniz için kalıp imalatı ve kalıp üretimi için bizimle iletişime geçin

E-posta: info@howemold.com

jenny@howemold.com

          betty@howemold.com

Tel .: 86-769-85339899 Faks:86-0769-85339899

Adres.: No.39 HeXing Yolu, Güney ShaTou Bölgesi, ChangAn, DongGuan Şehri, GuangDong, 523863 Çin

 

Hizmetler: Kalıp tasarımı, Kalıp imalatı, Dökme kalıp, Takım, Kalıplama, Döküm, Hacim üretimi, Enjeksiyon plastikleri, Döküm metal işleme, Tasarım ve Mühendislik, İmalat ve Üretim, Kalıp ve Döküm Ürünler, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Metal Basınçlı Döküm, Enjeksiyon Kalıp & Döküm Kalıp, Tek / Çok Boşluklu Takım, 2K / 2 Atış / 2 Renkli Çok Atışlı Kalıp, Kalıp Üstü, Uç Kalıp, Sıkıştırma Kalıp, Gaz Destekli Kalıp, 2/3 Plakalı Kalıp, Hacim / Kütle / Miktar Üretimi, Test & Son İşlem & Montaj, Rotasyon Kalıp, Şişirme Kalıp, Yığın Kalıp, Otomotiv, Ev Aletleri, Elektronik Ürünler, Tüketim Malları, Endüstriyel Malzemeler, İşlenmiş Parçalar, Kalıp Bileşenleri, Üretim Aracı

 

HOWE Precision Mold Co., Ltd., 2011 yılında, Çin'deki imalat endüstrisi ile ünlü olan Dongguan Şehri, Changan Kasabasında kurulmuştur.HOWE, ürün tasarımı, prototip oluşturma, kalıp yapımından enjeksiyon kalıplama ve ürün montajına kadar tek noktadan çözümler sağlayabilir.HOWE, otomotiv, elektronik, ev aletleri, ofis malzemeleri, fitness ekipmanları, tıbbi bakım ve benzeri pek çok sektörü kapsayan yılda 300'den fazla kalıp seti üretebilir.Özellikle yüksek teknolojili hassas plastik kalıplar ve iki veya çok renkli enjeksiyon kalıpları konusunda uzmanız.

 

Deneyimli bir teknoloji odaklı şirket olarak HOWE, güçlü bir kalıp tasarım ekibine, mükemmel yönetim seçkinlerine ve profesyonel üretim mühendislerine sahiptir.Alman QUSER yüksek hızlı CNC, Tayvan CNC, hassas taşlama makineleri, EDM makineleri ve Fanuc enjeksiyon kalıplama makineleri ile donatılmış olan HOWE, yıllarca Ar-Ge ve hassas kalıpların imalatına adanmıştır ve bu arada Japonya, Avrupa ve ABD'den uzmanlarla sürekli iletişim halindedir. , öğrenmek ve yenilik yapmak, ileri teoriyi uygulamaya koymak, HOWE teknolojisini gelişmiş ülkelerdeki en iyi şirketler kadar iyi yapmak.

 

HOWE, kuruluşundan bu yana, "dürüstlük, verimlilik, saygı, paylaşım, işbirliği ve öğrenme" temel değerlerine bağlı kalmış ve "saygın bir tedarikçi olmak" için aralıksız çaba sarf etmiştir.Kendimizi tanıyın, sorumlu olun, sözümüzü tutun, pragmatik ve dürüst olun şirket kültürümüzün temelini oluşturur.Faydaları bir yana, geniş çapta tanınmak, çalışanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, topluma katkıda bulunmak, her bir müşteriden güven ve destek kazanmak için daha fazla çaba sarf ediyoruz.

 

Gönderi:

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 2

Geçmiş

HOWE Precision Mold Co, Ltd 2011 yılında, Changan Town, Dongguan City, Çin imalat sanayi için ünlü yer kuruldu. HOWE, ürün tasarımı, prototipleme, kalıp yapımı, enjeksiyon kalıplama ve ürün montajından tek elden çözümler sağlayabilir. HOWE, otomotiv, havacılık, elektronik, ev aletleri, ofis malzemeleri, fitness ekipmanları, tıbbi bakım ve benzeri gibi birçok sektörü kapsayan yıllık 200'den fazla kalıp seti üretebilir. Biz özellikle 2K kalıp, gaz destekli kalıp, yığın kalıp, vb gibi yüksek teknoloji hassas kalıplar konusunda uzmanlaşmıştır.

 

 

Hizmet

HOWE Precision Mould Co., Ltd. was established in 2011, located in Changan Town, Dongguan City, which is famous for the manufacturing industry in China. HOWE Precision Mold Co, Ltd 2011 yılında, Changan Town, Dongguan City, Çin imalat sanayi için ünlü yer kuruldu. HOWE can provide one-stop solutions from product design, prototyping, mold making to injection molding and product assembly. HOWE, ürün tasarımı, prototipleme, kalıp yapımı, enjeksiyon kalıplama ve ürün montajından tek elden çözümler sağlayabilir. HOWE can produce more than 200 sets of moulds annual covering many industries such as automotive, aerospace, electronics, household appliances, office supplies, fitness equipment, medical care and so on. NASIL otomotiv, havacılık, elektronik, ev aletleri, ofis malzemeleri, fitness ekipmanları, tıbbi bakım ve benzeri gibi birçok sanayi kapsayan yıllık 200'den fazla kalıp seti üretebilir. We are particularly specialized in high-tech precision molds like 2K mold, gas-assisted mold, stack mold, etc. Biz özellikle 2K kalıp, gaz destekli kalıp, yığın kalıp, vb gibi yüksek teknoloji hassas kalıplar konusunda uzmanlaşmıştır.

 

As an experienced technology-oriented company, HOWE has a strong mold design team, excellent management elites, and professional manufacturing engineers. Deneyimli bir teknoloji odaklı şirket olarak, HOWE güçlü bir kalıp tasarım ekibi, mükemmel yönetim elitleri ve profesyonel üretim mühendislerine sahiptir. Equipped with German QUSER high-speed CNC, Taiwan CNC, precision grinding machines, EDM machines, and Fanuc injection molding machines, HOWE has been dedicated in the R&D and manufacture of precision molds for years, meanwhile continuously communicating with experts from Japan, Europe, and the USA, learning and innovating, putting advanced theory into practice, making HOWE technology as good as those best companies in developed countries. Alman QUSER yüksek hızlı CNC, Tayvan CNC, hassas taşlama makineleri, EDM makineleri ve Fanuc enjeksiyon kalıplama makineleri ile donatılmış olan HOWE, yıllardır Ar-Ge'ye ve hassas kalıpların üretimine adanmış, bu arada sürekli olarak Japonya, Avrupa, ve ABD, gelişmiş teoriyi uygulamaya koyarak, HOWE teknolojisini gelişmiş ülkelerdeki en iyi şirketler kadar iyi hale getiriyor.

 

Since its establishment, HOWE has always adhered to the core values of "integrity, efficiency, respect, sharing, collaborating and learning", making unremitting efforts to "become a respectable supplier". Kuruluşundan bu yana, HOWE her zaman "dürüstlük, verimlilik, saygı, paylaşım, işbirliği ve öğrenme" gibi temel değerlere bağlı kalmıştır ve "saygın bir tedarikçi olmak" için aralıksız çaba sarf etmektedir. Know ourselves, be responsible, keep our word, be pragmatic and honest are the foundations of our company culture. Kendimizi tanıyın, sorumlu olun, sözümüzü koruyun, pragmatik ve dürüst olun şirket kültürümüzün temelleridir. Benefits aside, we are making greater efforts to be widely recognized, to help employees achieve their goals, Avantajlar bir yana, çalışanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için geniş çapta tanınmak,

topluma katkıda bulunmak, her müşteriden güven ve destek kazanmak.

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 4

Ekibimiz

Howe Mould has a strong R&D team, specializing in R&D of pipe fittings, auto parts, and logistics turnover box molds, and has completed more than 200 R&D projects every year. Howe Kalıp, boru bağlantı parçaları, otomobil parçaları ve lojistik ciro kutu kalıplarının Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış güçlü bir Ar-Ge ekibine sahiptir ve her yıl 200'den fazla Ar-Ge projesi tamamlamıştır. Howe Mould is a leading high-end plastic mold manufacturer in China. Howe Kalıp, Çin'in önde gelen yüksek kaliteli plastik kalıp üreticisidir. It has advanced processing equipment, rich experience in injection molding, and focuses on mold manufacturing for more than 30 years. Gelişmiş işleme ekipmanları, enjeksiyon kalıplamada zengin deneyime sahiptir ve 30 yılı aşkın bir süredir kalıp üretimine odaklanmaktadır. Our technical experts have extensive design experience and use CAD/CAE/CAM system modeling and programming to accurately modify drawings according to customer requirements. Teknik uzmanlarımız kapsamlı tasarım deneyimine sahiptir ve çizimleri müşteri gereksinimlerine göre doğru şekilde değiştirmek için CAD / CAE / CAM sistemi modelleme ve programlama kullanır.

Kalıp geliştirme süreci:

Ürün Analizi Müşteri teknik veri ekipmanı parametreleri sağlar (örnekler, 2D, 3D çizimler, vb.)

Kalıp tasarımı Kalıp yapısı tasarımı için CAD teknolojisi

Kalıp Yapısını Optimize Etmek için CAE Kalıp Akışı Analizi Kullanarak Kalıp Akışı Analizi

Teknik tartışma Kalıbın nihai üretim planı ve ilgili teknik parametreler onay için müşteriye geri gönderilir.

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili 3