Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. 86-769-85339899 betty@howemold.com
Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı

Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı

 • Vurgulamak

  Enjeksiyon kalıplama araçları

  ,

  çoklu enjeksiyon kalıplama

 • plastik enjeksiyon kalıbı
  Otomatik kalıp fabrikası profesyonelce üretilen tampon plastik enjeksiyon kalıplama
 • Ana Süreç
  CNC, EDM, tel-elektrot kesimi
 • Ürün malzemesi
  ABS, PP, PC, PA, PMMA, PS, POM vb.
 • Çekirdek Malzeme
  DIN2312,2738,2344,718, S136,8407, NAK80, SKD61, H13
 • Kalıp ömrü
  500000 / 1.000.000 atış
 • Ana Teknik
  Tel kesme Gravür CNC Kaldırıcı ile Kalıp
 • Kapı Tipi
  Ladin Kapısı, Tünel Kapısı
 • Pacakge
  Ahşap durumda aracı için, plastik parçalar için kalıp karton kalıp
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  OEM/ODM
 • Sertifika
  ISO9001
 • Model numarası
  HW-276
 • Min sipariş miktarı
  2000 adet
 • Fiyat
  2.55-5.55usds
 • Ambalaj bilgileri
  PE torba, müşteri istediği gibi
 • Teslim süresi
  25-30days
 • Yetenek temini
  100000 adet

Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı

 • Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı
 • Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı
 • Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı
 • Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı
Otomatik kalıp fabrikası profesyonelce üretilen tampon plastik enjeksiyon kalıplama
 
Enjeksiyon kalıplama parametresi:
 
1 PLASTİK ENJEKSİYON Kalıp standardı HASCO, DME, MEUSBURGER, JIS, ÇİN LKM STANDARDI
2 Kalıp tabanı LKM ve Hasco ve DME standardı (A, B plakası 1730,2311,2312, P20)
3 Çekirdek malzeme DIN2312,2738,2344,718, S136,8407, NAK80, SKD61, H13
4 Çelik sertliği 46 ~ 56HRC
5 Sürgü, Kaldırıcı ve tüm alt uç kullanımı için malzeme 1.2767 HRC
6 oyuk Tek boşluklu, Çok boşluklu
7 Yüzey talebi: EDM / Yüksek Lehçe
9 Kapı Yudo / DME / HASCO / Synventive Sıcak yolluk, Soğuk yolluk
10 Kalıp ömrü 500000 / 1.000.000 atış
11 Tasarım yazılımı UG, PROE, CAD, CAXA vb.
12 Ürün malzemesi PA, PA6 / 6 + GF, ABS, POM, PC, PP, PET, TPE, PVC, HDPE vb.
13 Teslim süresi 15 ~ 60 günlük
14 paket Ahşap durumda aracı için, plastik parçalar için kalıp karton kalıp
15 Deneyim 20 yıldan fazla
16 Ticaret şartları Eski Eserler Dongguan
17 İhracat ülkesi Avrupa ülkeleri, ABD, Meksika, Avustralya, Orta Doğu, Asya vb
18 Katma değer hizmeti Lehçe, doku, boyama, serigrafi, anahtar teslimi proje
Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı 0Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı 1Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı 2Profesyonel Üretilen Tampon Enjeksiyon Kalıp Aleti / Çok Kavite Kalıbı 3

Our equipment.jpg

Kalıp ve Enjeksiyon Parçası Malzemesi
LKM, Finkl Daido çelik gibi standart kalıp çeliğinde ve P20, H13, S50 gibi Çin malzememizde çeşitli malzemeler sunuyoruz.
ABS, Naylon, Asetal, Polistiren, Polipropilen, PC, PVC, UPE, vb. Dahil ürün malzemeleri ve Cam dolgulu ABS, Cam dolgulu Naylon, cam dolgulu PC, vb.

Herhangi bir özel malzeme veya gereksinim, mühendis ekibimiz üretim öncesi sizinle görüşecek, bu malzemeleri Çin yerel pazarından sipariş edeceğiz veya bize göndereceksiniz.


Enjeksiyon Kalıp Tasarımı İmalatı
Enjeksiyon kalıplarımız, otomotiv, medikal, elektronik, PC ve tüketici ürünlerinden vb. Teslim süresini ve maliyetlerini azaltma süreci, her zamanki gibi, bu yerel kalıplar tesisimize enjekte edilecektir.
Normalde, bu yüksek standart kalıplar denizaşırı ihraç edilecektir, biz kullanılan DME ve HASCO uluslararası kalıp standart tasarım ve imalat için.

 

 

Kalıp ve Plastik Parça Kalitesi

Our engineers use DFM for all of the parts from molds to production, the molds design we will usually use Mold flow simulation review, from mold base, steel, electrode, runner system the whole process inspection and report. Mühendislerimiz kalıplardan üretime kadar tüm parçalar için DFM kullanır, kalıp tabanından, çelik, elektrot, koşucu sisteminden tüm süreç denetimi ve raporundan genellikle Kalıp akışı simülasyon incelemesini kullanacağız. Especially, the mold base, steel, runner system we ask a detailed certification before machining, during machining, our engineers check the process Özellikle kalıp tabanı, çelik, ray sistemi işleme öncesi detaylı bir sertifika istiyoruz, işleme sırasında mühendislerimiz süreci kontrol ediyor kesinlikle Her aşama parçasının mükemmel olmasını sağlamak için.
Plastik enjeksiyon parçaları onları hammadde sertifikasından numuneye, üretim öncesi ve son üretime kadar inceleyeceğiz, kalite ekibimiz onları kontrol etmeye daha fazla önem veriyor ve tüm parçaların gereksinimi karşıladığından emin olmak için göreli verileri rapor ediyor.

_15.png

Q. Ne zaman fiyat alabilirim?

A. We usually quote within 24 hours after we got your inquiry. Bir. Biz genellikle 24 saat içinde teklif soruşturma aldıktan sonra. If you are very urgent to get the price, please call us or tell us in your email so that we will regard your inquiry priority. Fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bizi arayın veya e-postanızda bize bildirin, böylece soruşturma önceliğinizi dikkate alacağız.

 

S. Nasıl alabilirim?doğru fiyat?

A. Fiyat hesaplaması için bilmemiz gereken bazı temel özellikler vardır, yani: STP, IGS, XT formatında 3D çizimler mevcuttur, Lütfen bize miktarınızı da önerin.

 

OEM'i kabul ediyor musunuz?

A. OEM is welcome. Bir. Oem açığız. We can custom the goods according to your design. Tasarımınıza göre malları özelleştirebiliriz.

 

Nakliye nedir?

A: ekspres Tarafından (FedEx, UPS, DHL, TNT, EMS, vb ...), Hava tarafından, nakliye tarafından.

 

Sipariş için nasıl ödeme yaparım?

A. Ortak ödemeler T / T (Telgraf Transferi), batı birliğidir.

 

Q. I have an idea for a new product, but I don't know if it can be manufactured. S. Yeni bir ürün için bir fikrim var, ancak üretilip üretilemeyeceğini bilmiyorum. Can you help? Yardım edebilir misin?

A. Yes! A. Evet! We are always happy to work with potential customers to evaluate the technical feasibility of your idea or design and we can advise on materials, tooling, and likely set-up costs. Fikrinizin veya tasarımınızın teknik fizibilitesini değerlendirmek için potansiyel müşterilerle çalışmaktan her zaman mutlu oluruz ve malzemeler, takımlar ve olası kurulum maliyetleri hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz.

 

S. Parçalarımın yerel olarak üretilmesinin avantajları nelerdir?

A. Vertex can offer quick reaction times to any changes in specification, batch size or material. A. Vertex, spesifikasyon, parti boyutu veya malzemedeki herhangi bir değişikliğe hızlı reaksiyon süreleri sunabilir. We can ship small or large quantities anywhere in Europe overnight to accommodate unforeseen changes in demand. Beklenmedik talep değişikliklerini karşılamak için bir gecede Avrupa'nın herhangi bir yerine küçük veya büyük miktarlar gönderebiliriz.

 

Q. My components have already been developed on CAD. S. Bileşenlerim zaten CAD üzerinde geliştirildi. Can you use the drawings? Çizimleri kullanabilir misin?

A. Yes! A. Evet! DWG, DXF, IGES, Solidworks and Rhino files can all be used to generate quotes, models and mould tools - this can save time and money in producing your parts. DWG, DXF, IGES, Solidworks ve Rhino dosyaları tırnak, model ve kalıp araçları oluşturmak için kullanılabilir - bu, parçalarınızı üretirken zaman ve para tasarrufu sağlayabilir.

 

S. Kalıp aleti üretimine başlamadan önce fikrimi / bileşenimi test edebilir miyim?

C. Evet, tasarım ve fonksiyonel değerlendirmeler için CAD çizimleri yapabiliriz.

 

S. Tasarımım / bileşenim için en iyi plastik türü hangisidir?

A. Materials selection depends on the application of your design and the environment in which it will function. C. Malzeme seçimi, tasarımınızın uygulamasına ve çalışacağı ortama bağlıdır. We will be happy to discuss the alternatives and suggest the best material. Alternatifleri tartışmaktan ve en iyi materyali önermekten memnuniyet duyarız.

 

S. Ne tür kalıp aracına ihtiyacım var?

A. Mould tools can be either a single cavity (one part at a time) or multi-cavity (2,4, 8 or 16 parts at a time). A. Kalıp aletleri tek bir boşluk (bir seferde bir parça) veya çok boşluklu (bir seferde 2,4, 8 veya 16 parça) olabilir. Single cavity tools are generally used for small quantities, up to 10,000 parts per year whereas multi-cavity tools are for larger quantities. Tek boşluklu aletler genellikle yılda 10.000 parçaya kadar küçük miktarlar için kullanılırken, çok boşluklu aletler daha büyük miktarlar için kullanılır. We can look at your projected annual requirements and recommend which would be best for you. Öngörülen yıllık gereksinimlerinize bakabilir ve hangisinin sizin için en iyi olacağını önerebiliriz.

 

Q.Ok, I've decided to go ahead with my project. S.Tamam, projeme devam etmeye karar verdim. How long will it take to get my parts? Parçalarımı almam ne kadar sürer?

A. It can take 3-8 weeks to have the mould tool manufactured depending on the part's complexity and the number of impressions (single or multi). C. Parçanın karmaşıklığına ve baskı sayısına (tek veya çoklu) bağlı olarak kalıp aracının imal edilmesi 3-8 hafta sürebilir. After we have received final approval by you of the new tool, you can expect delivery of parts within 2-3 days. Yeni aracın sizin tarafınızdan son onayını aldıktan sonra, 2-3 gün içinde parçaların teslimatını bekleyebilirsiniz.