Tel:
Çin Plastik kalıp parçaları Üretici
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
Dünyaya ürün sunun

Dünyaya kalıp yapmak

Ana sayfa

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
Müşteri ziyareti
enjeksiyon kalıp atölyesi 01
enjeksiyon kalıp atölyesi 02
enjeksiyon kalıp atölyesi 03
enjeksiyon kalıp atölyesi 04

Müşteri ziyareti

13 Mart 2019, Brezilya'dan gelen ana müşterimizden biri fabrikamızı ziyaret etti!

enjeksiyon kalıp atölyesi 01

enjeksiyon kalıp atölyesi 02

enjeksiyon kalıp atölyesi 03

enjeksiyon kalıp atölyesi 04

 • Üretim hattı

  Kalıp takım hattı

  NASIL Güçlü kalıp işleme kapasitesi ve geniş kalıp işleme yelpazesi nedeniyle, güçlü kalıp işleme tedarikçisi arasında başarılı bir şekilde yer almıştır ve daima önde gelen kalıp işleme kapasitesine, birinci sınıf kalite standardına ve en yeni kalıp teknolojisi becerilerine meydan okuyan özel bir firmadır.

  Plastik kalıp dağıtımını belirledik, montaj, test ve mühendislik departmanını test ettik ve inceliyoruz. Plastik kalıp bölümü yüksek hızlı CNC atölyesi, Ayna EDM worshop, tel kesme EDM, kalıp montaj atölyesi ayarlayın.

  Üç set Sodick tel kesme EDM ve bir Sodick yağ kesme EDM makinesi, 0,005 mm içinde genel tolerans, 0,002 mm içinde düzlük, dikeylik ve doğrusallık sağlarlar. Makinenin en küçük teli 0.03 mm'dir.

  Esas olarak elektrotları ve hassas kübik eğri ürününü yapmak için kullanılan yedi adet Yüksek Hızlı CNC (İsviçre Mikron 500LP) freze tezgahı, bu hassaslık 0.002mm'ye ulaşıyor. Program ustamız elektrotu tasarlar ve CNC atölyesi, EDM hassasiyetini, kalitesini ve hızlı teslimatını büyük ölçüde sağlayan evinde üretir.

  Sodick EDM makinelerinin on seti bize 0.005mm içinde EDM hassasiyeti sağlama imkânı veriyor. Özel yüzey pürüzlülüğü gerektiren bazı parçalar için, Chenghui Precision Mould Ra0.15'ten ayna yüzeyine ulaşan Sodick EDM makinelerini kullanarak işleyebilir.

 • OEM / ODM
  Plastik Parça Tasarımı
  Plastik parçaların tasarlanması, uygulamanın gereksinimlerinin bir listesini ele alan birçok faktörü içeren karmaşık bir iştir. "Kullanılan kısım nasıl?" "Montajdaki diğer parçalara nasıl sığar?" "Kullanımda hangi yükleri yaşayacak?" İşlevsel ve yapısal sorunlara ek olarak, işleme sorunları enjeksiyonla kalıplanmış plastik bir parçanın tasarımında büyük rol oynamaktadır. Erimiş plastiğin parçayı oluşturmak için boşluk içerisine girmesi, dolması ve soğuması, o kısımdaki özelliklerin ne olması gerektiğini büyük ölçüde tahrik eder. Bazı temel enjeksiyon kalıp parça tasarım kurallarına uyulması, imalat ve montajın daha kolay olmasının yanı sıra, tipik olarak kullanımda çok daha güçlü olacağı bir parça ile sonuçlanacaktır. Bir parçayı temel gruplara ayırmak, kalıplama problemlerini en aza indirirken parçanızı mantıklı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bir parça geliştikçe, her zaman parçanın nasıl kalıplandığını ve stresi en aza indirmek için ne yapabileceğinizi unutmayın.
  Hızlı prototip
  Hızlı prototipleme, harika fikirleri başarılı ürünlere dönüştürmenin hızlı, kolay ve uygun maliyetli yoludur. En yeni fikirlerinizi test etmek için konsept modellemeye mi ihtiyacınız var? Pahalı üretim araçlarına geçmeden önce performansı ölçmek için fonksiyonel prototiplemeye ne dersiniz? Longxiang'ın hızlı prototipleme çözümleri, size hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde pazara gidebilmek için asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şekilde oluşturma, test etme ve iyileştirme esnekliği sağlayacaktır.
  Normalde prototipleri gerçek kalıplamaya son derece yakın olan yüksek hızda CNC ile ABS, Naylon, POM, Alüminyum ile yapıyoruz ve sadece 3 gün sürüyor. Ayrıca, en az 500-1000 görüntü işleme ömrüne makul bir fiyatla ulaşabilen hızlı takım oluşturmada 10-15 gün harcamanız yeterli.
  Plastik Kalıp
  NASIL temel iş Auto plastik kalıpları inşa etmektir. 15 profesyonel takım tasarım mühendisini içeren 80'in üzerinde çalışana sahibiz ve en gelişmiş CAD ve CAE sistemi ve Japonya ve Almanya'dan yüksek hızlı CNC, EDM, Tel Kesme Makineleri vb.
  Takım kalitesini sağlamak için özel kalite kontrol yolu ve proje yönetim sistemi organize ediyoruz.
  HOWE ayda yaklaşık 30 takım kalıp ve en ağır takım olan 20 Ton üretebilir.
  Kalıplarımızın çoğu Avrupa ve ABD pazarına ihraç edilmektedir.
  Enjeksiyon Servisi
  NASIL, 15 farklı enjeksiyon makinesiyle donatılmıştır: 80Ton, 160Ton, 200Ton, farklı gereksinimlerinizi karşılayacaktır.
  Yaygın olarak kullanılan reçine, GE os America, Almanya Bayer, Japonya Poly ve benzerlerinden ABS, PC, ABS + PC, PS, SAN, PP, NAYLON, PMMA, POM, PET, TPE, LCP, TPR ile donatılmıştır. üretimde kullanılır.
  Müşterinin ürün maliyetini daha da düşürmek istemesi durumunda, Çin anakarasında üretilen yerel hammaddeleri tavsiye edebilir ve aynı zamanda ürün kalitesini sağlayabiliriz.
 • Ar-Ge

  Dürüst, müşterilerimiz için özel kalıplar ve ürünler geliştirmek için deneyimli tasarımcı ve mühendislerden oluşan bir ekip kullanır.

  Bir konsept veya taslaktan CAD tasarımları ve detaylı mühendislik çizimleri oluşturma kabiliyetimiz çok sistematiktir. Precitive, plastik ve metal projenizi tasarlamak için son teknoloji ürünü endüstri standardı 3D yazılımını kullanır. CAD çizimlerini 3D görüntülere dönüştürerek, yazılım uzmanlarımız size tamamlanmış ürün imalatının bir önizlemesini sunabilir.

  Kalıp Akış Analiz Yazılımını plastik ürün tasarım sürecine entegre ediyoruz. Plastik ürün kalıplanmadan önce potansiyel kusurları tahmin etmemize yardımcı olur, böylece paranızı korur ve kaliteyi arttırır.

  Metal parçaların tasarlanması ve üretilmesinde deneyimli bir üretim şirketi olarak, maliyeti düşürme, teslim sürelerini en aza indirme, kullanılabilirliği iyileştirme ve kaliteyi sağlama olanağına sahibiz.

İletişim bilgileri
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Jenny Yang

Tel: 86-769-85339899

Faks: 86-769-85339899

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
No.39, HeXing yolu, ShaTou bölgesi, Chang'an şehri, DongGuan Şehri 523863, Çin
Tel:86-769-85339899
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Plastik kalıp parçaları Tedarikçi. © 2018 - 2020 plasticmouldingparts.com. All Rights Reserved.